KRAJOWA GRUPA PORĘCZENIOWA Sp. z o.o.

  • w grupie możemy więcej

Aktualności

Przedsiębiorstwo z przyszłością!

SFPK1Przedsiębiorstwo z przyszłością! Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu wyróżniony prestiżowym certyfikatem „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2014".W dniu 12 marca 2014 roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa podsumowująca I edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Organizacyjnych Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości". Statuetki i dyplomy potwierdzające nadanie certyfikatu przyznane zostały przez komisję ekspercką, złożoną z przedstawicieli świata nauki specjalizujących się w problematyce edukacji, zarządzania, zarządzania wiedzą oraz psychologii organizacji za działania w obszarze kreowania kapitału intelektualnego, aktywności na rzecz wspierania edukacji, nauki i kultury w otoczeniu społecznym oraz zarządzania wiedzą.

Co warte podkreślenia Samorządowy Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. reprezentowany przez Panią Prezes Anetę Karkosz okazał się jedynym przedsiębiorstwem z województwa wielkopolskiego, które zostało wyróżnione certyfikatem „Przedsiębiorstwo Przyszłości". Łącznie nagrodzono 23 z ponad 800 zgłoszonych firm.

Jednocześnie zachęcamy do polubienia kanału Facebook Gostyńskiego Funduszu facebook.com/SFPK.GOSTYN oraz śledzenia strony internetowej www.fundusz.gostyn.pl .

SFPK3

SFPK4

SFPK2

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.