KRAJOWA GRUPA PORĘCZENIOWA Sp. z o.o.

  • w grupie możemy więcej

milenium

 

27 listopada 2013 roku konsorcjum regionalnych i lokalnych funduszy poręczeniowych, tworzących Krajową Grupę Poręczeniową podpisało umowę o współpracy ze spółką Millennium Leasing, drugą firmą leasingową w Polsce.

 

 W efekcie podpisanej umowy, poręczenia transakcji leasingowych zostaną zaoferowane przedsiębiorcom z 7 województw: zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego.

Celem podjętej współpracy ze Spółką Millennium Leasing jest ułatwienie dostępu mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP) do źródeł finansowania maszyn i urządzeń, a przez to umożliwienie im rozwoju na atrakcyjnych i korzystnych warunkach, przy niskim udziale własnym. Wprowadzenie produktu podwyższy także poziom dostępności leasingu dla przedsiębiorców, którzy niedawno zaistnieli na rynku, a zamierzają sfinansować maszyny lub urządzenia, nie mając odpowiednich środków własnych lub historii kredytowej.

Długofalowym efektem współpracy z Krajową Grupą Poręczeniową i wprowadzenia przez Millennium Leasing nowego produktu będzie umożliwienie przedsiębiorcom tworzenia nowych, trwałych miejsc pracy oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – powiedział Wojciech Rybak, Prezes Zarządu Millennium Leasing.

Millennium Leasing działa w branży finansowej od 22 lat, co czyni ze spółki doświadczonego partnera w interesach. Świadczy o tym również zaufanie blisko 40 tys. Klientów, zawarcie ponad 123 tys. umów, 64 placówki na terenie całego kraju oraz doświadczona kadra Doradców i pracowników centrali.

Formuła Konsorcjum Grupy KGP jest otwarta, i w kolejnych miesiącach planowane jest rozszerzenie jej działania o fundusze poręczeniowe z pozostałych województw. To innowacyjne działanie na rynku poręczeniowo-gwarancyjnym pozwoli na wprowadzenie jednolitych standardów poręczeniowych w całym kraju, w oparciu o proste organizacyjnie rozwiązania – powiedział Marek Stefanina, Prezes Krajowej Grupy Poręczeniowej.  

2

4

3

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.