KRAJOWA GRUPA PORĘCZENIOWA Sp. z o.o.

  • w grupie możemy więcej

Aktualności

Informujemy, iż Bank Gospodarstwa Krajowego w dniu 19 grudnia br. ogłosił przetarg pn. „Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020” (sygnatura postępowania: DZZK/148/DIF/2017).

Przetarg kierowany jest do funduszy poręczeniowych, których zadaniem będzie ustanowienie Instrumentu Finansowego „Poręczenie” skierowanego do przedsiębiorstw realizujących przedsięwzięcia na terenie województwa wielkopolskiego.

Celem uruchomienia wsparcia w formie „Poręczeń” jest finansowanie przedsięwzięć mikro i małych przedsiębiorstw, realizowanych na terenie województwa wielkopolskiego, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie ich potencjału, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności.

Łączna kwota środków udostępniona w ramach postępowania wyniesie co najmniej 25 mln zł. Termin składania ofert upływa w dniu 25 stycznia 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu o zamówieniu wraz z ogłoszeniem i dokumentacją przetargową, które znajdują się na stronie BGK >>

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.