KRAJOWA GRUPA PORĘCZENIOWA Sp. z o.o.

  • w grupie możemy więcej

Aktualności

Informujemy, iż Bank Gospodarstwa Krajowego w dniu 23 grudnia br. ogłosił przetarg nieograniczony pn. Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+” (sygnatura postępowania: DZZK/153/DIF/2017).

Przetarg kierowany jest do funduszy poręczeniowych, których zadaniem będzie ustanowienie Instrumentu Finansowego „Poręczenie” skierowanego do przedsiębiorstw realizujących przedsięwzięcia na terenie województwa pomorskiego.

Celem uruchomienia wsparcia w formie „Poręczeń” jest finansowanie przedsięwzięć rozwojowych mikro i małych przedsiębiorstw, realizowanych na terenie województwa pomorskiego, służących wzmocnieniu ich potencjału konkurencyjnego i zdolności do rozszerzenia działalności o nowe produkty lub usługi oraz zwiększeniu ich produktywności.

Łączna kwota środków udostępniona w ramach postępowania wyniesie co najmniej 40 mln zł. Termin składania ofert upływa w dniu 6 lutego 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu o zamówieniu wraz z ogłoszeniem i dokumentacją przetargową, które znajdują się na stronie BGK >>

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.